Ülke zaten bok çukuruna dönmüş… Yönetimine, siyasetine, liyâkat sisteminin ayaklar altına alınmasına, çıkarcı ve insanlığımızdan utanmamıza sebebiyet veren “homo erectus“su varlıklarına hepimiz vakıfız lâkin bu yazının konusu o değil…

Rotting Scene olarak şiddetle değinmek istediğimiz ÇOK ÖNEMLİ bir husus vardır ki o da böyle bir Çomaristan yerleşkesinde mutlu olabileceğimiz, nefes alabileceğimiz çok kısıtlı şeyler varken insanların birbirlerini destekleyerek üretimler konusunda cesaretlendirmesi gerekirken herkesin birbirini al aşağı etmeye çalışması, herkesin birbirinin kötülüğünü istemesi sorunsalı…

Linç Girişimi

Birisi yazı yazar…Ekşi Sözlük” denen bok çukurunda anında gündem olur sanki o yazı yazılmamış da burkulup teker teker tüm yazarlarının götlerine sokulmuş gibi bir yangınla üretici şahıs günlerce, haftalarca hatta ve hatta senelerce bitmek tükenmek bilmeyen yoğun bir BASKI altında tutulur ve sözde toplum dışlanmasına itilmeye çalışılır.

Öteki yeni albüm çıkarır… Aynı ve benzer bok çukurlarında herkes kinini kusmak için benzer nefrete sahip yakındaşlarıyla komüniteler kurarak bu yeni ŞEYİN ne kadar boktan olduğu hususunda KİN ve NEFRET kusmaya başlar. Herkes büyük bir “çember otuzbiri” eşliğinde o ŞEYİN ne kadar KÖTÜ olduğu hususunda birbirini tatmin etmeye çalışır.

Karşıki resim çizer… Bir röportaj vereyim der “otobiyografik, kendi dünyasında mutlu, post-sürrealistim” der, “aslında dünya bir bad trip’miş ve biz uzaylılarmışız sonunda uyanıyomuş” diyerek mis gibi güzel güzel kendi iç dünyasını açmaya çalışır. Bazı isimlerini vermeye exlâqxsımızın el vermediği varlıklar kendi boktan ve sikik, ZAVALLI yaşamlarına bakmadan içlerindeki bütün kötülüğü minicik bir sanatçı kıza kusmak üzere ANT içmiş şekilde ağızlarından salyaları akıta akıta saldırıya geçip infaz ekipleri olarak toplu hücum ederler.

ULAN! Yanlışa YANLIŞ denmesini, kötüye KÖTÜ denmesini her türlü yıkıcı, yapıcı, parçalayıcı, vuran kıran eleştiriyi tabii ki de sonuna kadar DESTEKLİYORUZ çünkü bu şekilde bazı şeyleri güzelleştirebilip toplumsal yararı en iyileştirebiliriz. Lakin yeni yeni bir şeyler ortaya koymaya çalışan nerdeyse TÜM insanlara, küçücük de olsa bir şeyler yapmaya çalışan, ÜRETMEYE ÇALIŞAN, minicik de olsa içinde bir üretim isteği kıpırtısı barındıran her varlığa yönelik olan bu bitmez tükenmez nefretinizin ve kininizin sebebi nedir OROSPU ÇOCUKLARI SİZİ?

Linç Girişimi

Birisi fikir beyan eder… Hemen bütün hınç komüniteleri ve “linç squad“lar birleşerek “evet abi yaaaaa evet yaağğĞĞ bence de abi sikelim sokalım” mantralarıyla tüm silahları aktifleştirirler.

ULAN!

Siz engizisyon mahkemeleri misiniz AMIN EVLATLARI SİZİ?

Siz yakmak için cadı avına çıkmış orta çağ kiliselerinden fırlamış amcık ağızlı papazlar mısınız OROSPU ÇOCUKLARI SİZİ?

Siz ele geçirdiği köyde kadınlara tecavüz etmek erkekleri de köleleştirmek için koşturan Cengiz Han askerleri misiniz DALYARRAKLAR?

Ya siz uzman mısınız, siz bilir kişi misiniz? Siz kimsiniz LAN?

Linç Girişimi

Rotting Scene olarak “Artnouveau”, “Ekspresyonizm”, “De Stijl” desek SİK SUYU gibi mal mal AVEL AVEL suratımıza bakacak adamlar sanat katliamcısı, üretim katili, fikir faşisti olarak sağa sola saldırır olmuş… Kitleleri linç girişimlerine davet eder olmuş amını sikim… Neyse…

İnsan gibi kimseyi linç etmeden eleştirseniz, eleştirileri gerçekten sağlam argümanlarla öne sürebilseniz amennâ.

Lakin bu adamların amacı sadece hayattaki kendi “başaramamışlıklarını” bastırabilmek için İT KÖPEK gibi sağa sola sallamak… Kendi “olmayışlarından” kaçabilmek için oldurmaya çalışan insanları başka kindarlarla birlik olup yok etmeye çalışmak… Biz sizin ağabalarınızı da biliyoruz…

Linç Girişimi

ULAN!

İyi ki biz Rotting Scene olarak aramızda göt yanığına karşı üstün koruma sağlayan kalkan ve çeşitli psikolojik koruma çemberleri geliştirmiş “transhuman” bireyler barındırmaktayız ki ne şekilde saldırı gelirse gelsin büyük bir yüreklilikle göğüs gerebiliyoruz.

FAKAT, bu gencecik, özgüvensiz, filiz gibi açılmamış goncagül insanlardan ne istiyorsunuz vicdansız OROSPU ÇOCUKLARI?

Sizin yüzünüzden ülkede farklı bi fikir, bi ses, bi DÜŞÜNCE kalmadı AMINA KOYİM DÜŞÜNCE DÜŞÜNCE…

Bu avellikleri düşündükçe gözümüze uyku girmiyor LAN UYKU UYKU. Kaç gündür günde 6 farklı ilaç yardımıyla maksimum 2-2.5 saatlik uykuyla yaşıyoruz amına koyim haberiniz var mı? Tabi buna yaşamak denirse… Karadedeler filmini sinemada 3D izlemiş çocuklar gibi gece yataklarımızdan irkile irkile olmadık saatlerde fırlayarak kalkıyoruz, sizin yüzünüzden evde ANAMIZIN, BACIMIZIN suratlarına bakamıyoruz amına koyim SURATLARINA SURATLARINA… Bi bakıyoruz saat olmuş 03.54, bi bakıyosun 02.16, bi bakıyosun 01.45 ben daha işe gidicem, iş güç var amına koyim ülkenin bu avelliklerini düşünüp düşünüp kendimi sinir hastası etmek uyku düzenimin bertaraf edilmesine istemsiz sebebiyet vermek zorunda mıyım? Anamız, bacımız evde bizim tebeşirden hallice suratlarımızı görüp görüp endişeleniyor, neden biliyor musunuz? İşte bilmiyosunuz. Anamız, bacımız “yavrrrrumm” diye ağlıyo, “kuzummmmm” diye ağlıyo, “evimin direğiiiii” diye ağlıyo… Yav çünkü siz eğitilmezsiniz YAV, valla mümkünatı yok… Kime ne anlatıyosak… Neyse…

Aranızda linç girişimlerine maruz kaldığı için yardıma ihtiyacı olan aveller varsa Rotting Scene olarak bünyemizde barındırdığımız uzman psikologlarımızla her şekilde sizlere destek olmaya gönülden hazırız.

“Linçli eleştiri ELEŞTİRİ DEĞİL SALDIRIDIR!”

Ya da yok vazgeçtim kim ne bok yerse yesin, herkes kendi bokunda boğulsun ya sıkıldım artık hadi siktirin gidin şimdi.