Yurttaşlar olarak bu ülkede her gün ayrı bir avelliğe maruz bırakılıyoruz. Her saniye ayrı bir avelliği deneyimlemek zorunluluğunda kalıyoruz… Milletin zaten yeme, içme, sıçma gibi temel ihtiyaç gidermelere yetecek anca zekası varken o zekadan azcık bir şey arttığı olursa da onu bilime, sanata, düşünmeye harcamak yerine başkalarının AMINI, GÖTÜNÜ konuşmaya harcıyorlar!

Ya artık bu saçmalıklara dayanamıyoruz, tamam mı? DA-YA-NA-MI-YO-RUZ! Yemek yerken aklıma bu geliyor, çatalı ısırıp dişimi kırıyorum. Yolda yürürken aklıma bu avellikler geliyor bir anda asfalta yumruk atıp parmaklarımı parçalıyorum. İki dakika sakin sakin kendi evimde kendi işlerimi yapamaz oldum LAN. Günde 5 kutu ilaç ve izlediğim ASMR berber masaj videolarıyla zar zor ayakta duruyorum… YETER LAN! ARTIK YETER!

ULAN! Senin diğer hayvanlara nazaran evrimsel süreçte daha ileri seviye farklılaşmış ve karmaşıklaşmış bir sinirsel sistemin var, bunu kullansana amcık herif. Bir şeyler yapayım, üreteyim, dünyayı baştan yaratayım, “technological singularity“yi getireyim desene, biraz da inandığın veya inanmasan da gerçekleşebileceğini bildiğin idealar uğruna mücadele etsene amın evladı…

Öncelikle diyeceksiniz ki bu sanat dergisi değil mi? Burda neden “Şeyma Subaşı” hakkında malumat veriyorsunuz? Ya arkadaşım, senin iPhone’undan sikko sikko fotoğraflar çekip kendini usta fotoğrafçı ilan eden sözde sanat otoritesi alagavat arkadaşların fotoğrafçı/sanatçı olabiliyorken Şeyma Subaşı nasıl olmasın? Şeyma’nın senin alagavat sözde sanatçı arkadaşlarından daha sanatçı olduğu su götürmez bir gerçekliktir… Neyse…

Şeyma Subaşı

Asıl konumuz bu yazıda Şeyma’ın sanatçılığını tartışmak değil, asıl konumuz gece, gündüz, sabah, akşam demeden bütün varıyla yoğuyla ve hayatındaki tüm olduramamışlıklarla, tüm başarısızlıklarla Şeyma’ya saldıran şerefsiz, haysiyetsiz varlıklar. Bu şahıslar raslantısal sebeplerle elde ettikleri beyni ve maaş orospuluğu harici boşa kalan minnacık vakitlerini ona buna KİN kusmakla harcayıp bundan hiç gocunmayacak kadar da ALÇAK yaratıklar!

Hayır bu ikiyüzlü orospu çocukları bir de kişisel hayatlarında ölümüne kadın hakkı savunur, hepsi en önde gelen feministtir, kadınlar özgür olmalıdır, çiçek babandır bilmem ne. ULAN! Madem öyle neden başta “Ekşi Sözlük” denilen bok çukuru başta olmak üzere elinize fikir özgürlüğü verilen her platformda özgür ve ayakları yere basan İtalyan sevgilisiyle gününü bir eden hayattan ZEVK alan MUTLU bir kadını gömmeye çalışmaktasınız zaniye evlatları sizi?

  • Siz kula kulluk ediyorsunuz diye Şeyma da mı etsin?
  • Sizin en son hayattan zevk aldığınız an üzerinden seneler geçti diye Şeyma da mı sizin gibi mutsuz olsun?
  • Siz beş parasız sefil gibi yaşayıp aylık 3 kuruş para için kendi varlığınızdan ödün veriyorsunuz diye Şeyma da mı öyle yapmak zorunda olsun?
  • Siz pörsümüş halinizle her geçen saniye daha fazla çöküyorsunuz diye Şeyma dipdiri ve canlı kalamasın mı?
  • Siz oturduğunuz yerden ayda on binlerce lira kazanamıyorsunuz diye o kadın da mı kazanamasın?

Şeyma Subaşı

Ya siz nasıl insanlarsınız ya? Herkes sizin gibi mutsuz ve başarısız olsun, herkes sizin gibi ezik, özgüvensiz ve göz önünde olmayan ömür boyu bir KÖLE hayatı yaşasın istiyorsunuz değil mi? Siz başarılı insanlara destek olmak onların daha iyi olmasını istemek yerine pislikten ve İRİNDEN beslenen zavallı et parçalarısınız.

Yok kızı MDMA’li su içmiş, yok İtalyan sevgilisiyle fotoğraf atmış, yok aylık bilmem kaç bin lira nafaka alıyormuş da almaması lazımmış…

ULAN! Madem Şeyma size göre beş para etmez, zavallı bir insan o zaman her saniye kızın hayatındaki en ufak değişikliğe kadar yorum getirmekten vazgeçsenize. Madem öyle Üsküdar’daki çomar dedeler gibi insanların hayatı hakkında yorum yapıp onları sözde baskı altında tutmaya çalışacağınıza herkese özgür yaşam ve eylem hakkı tanısanıza. Memlekette herkes yaşam faşisti olmuş amına koyayım… Ülke samimiyetsiz orospu çocuklarından geçilmiyor… Bu kadar haksızlık, hukuksuzluk, etik yoksunluğu artık canımıza tak etti… Bu şerefsizlikler kanımıza dokunuyor, canımızı acıtıyor… Kimse benim hayatıma karışmasın ama ben önüme gelen hakkında doğruyu ve yanlışı belirleyebileyim. Hadi ya? Sen kimsin LAN?

SON UYARIMIZ!

Pislikten ve irinden beslenen acınası, ikiyüzlü insanlar olmayı bırakın ve bir an önce kendinize GELİN! Boş yapmayın, herkes önce kendi iğrenç ve hatalarla dolu hayatına baksın. Hadi siktirin gidin şimdi.