ULAN! Ya sen kimsin ya? Ya sen gerçekten ne yaptığını sanıyosun? HA? Ne yaptığını sanıyosun? Sen kimsin de keko otopark mafyacısı, park değnekçisi gibi Türkiye’deki rock sahnesini tekeline alıp insanların özgürlüğüne el koymaya çalışıyosun? Sen kimsin de zamanında yavşadığın “ustaağmmmm ustaağğMM gödünün yağını yiyem usteeeağğmm” dediğin insanlar sahnede çalarken şalterleri indirebiliyorsun saygısız herif HA? TERBİYESİZ!

Hayırdır ya? Sözde “amme hizmeti” yapıyorum, “hüç para gazanamuyogg vvallaHaaadır :’((“, “teg üsteğüm ülgede fesdüvallerün olması ve yayulması” muhabbetiyle seni ADAM yerine koyup çağıran seni İNSAN yerine koyup sana söz hakkı veren seni DİNLENEBİLECEK BİRİ yerine koyup dinleyen heyecanlı mektepli üniversiteli gençlere göz göre göre yalan söyleyebiliyorsun ya? Festivallerden bok gibi KATIR yüküyle para kazanıp bir de üstüne Anadolu’nun dört bir yanından büyük bir heyecanla gelen cefâkar Anadolu gençlerinin cebindeki 2 kuruşa göz dikiyosun. Festivalde bir biradan 20 lira almak nedir ULAN AMCIK HERİF SENİ?

Ona para ver, şuna para ver, yok anasının amına da para ver… Ver de ver amına koyim… Bir de üstüne senin bok sesine rağmen “top benim oynatmıyorumculuk”tan süregelen kendini “headliner” yazdırma megalomanlığından ve egoistik narsist kişilik bozukluğundan mütâkiben günün en güzel saatlerinde 3 SAAT 3! TAM 180 DAKİKA! Senin BOK sesine maruz kalmak zorunda kalıyoruz ya bilader? Bu ne iş ya? Hayırdır? Neyse… ULAN bak yine sinirlendim… Senin 2002’den beri yaptığın avelliklerinden teker teker bahsedecek olsak okuyanların içinde en ufak bir insan sevgisi, en ufak bir varlık sevgisinin parçacığı bile kalmaz, millet kudurup kudurup sağa sola saldırır, devletler ve büyük şirketler yıkılır, dünyaya “Anarkii” nidası hakim olur amına koyim ANARKİİ ANARKİİ… Bakunin Türkiye’yle gurur duyar, GURUR GURUR. Eserinle gurur duy U. K.

Umut Kuzey

Hayır bir de her şeyi geçtim 23 Haziran’da konser olması nedir amına koyim ya? 23 Haziran’da seçim var, herkes oy da oy, oy da oy diye götünü yırtıyor, çok önemli diyor, diyor da diyor. AMA senin gibi düşüncesiz AMCIK herifler 23 Haziran’da hiç UTANMADAN hiç UTANÇ duygusu hissetmeden ülkenin kaderiyle oynayıp o tarihe festival koyuyor ve HATTA iptal etme/erteleme hususunda hiçbir girişime yaklaşmayıp GÖTÜNÜN üstünde oturmuş bekliyor…

Hayır gerçekten amacın kendi Çomar Fest’lerini sürdürmek olsa amennâ lakin bu millet bu oyuna gelmez! GELMEZ! Anladın mı Umut efendi? GEL-MEZ! Senin asıl problemin geçen sene seninkiyle aynı zamanda festival düzenleyip bütün sömürmelik para kaynağın olan cefakar Anadolu gençlerini elinden alan Gezginfest’i önleme amaçlı aynı tarihe festival koymak… İşte sen bu kadar da insanların ekmeğini engellemeye çalışan kalbi taşlaşmış, otopark mafyacısı, top benim oynatmıyorumcu çocuk ve aynı zamanda kötü kalpli de bir insansın.

Umut Kuzey

ULAN! Ne olur o insanlar da iş yapsa? Ne olur ülkede ve festivallerde çeşitlilik olsa? Ne olur senin sırf daha az para verip EN MAKSİMUM karı elde etmek için 1 tuvalet fazla koymaya erindiğin LEŞ gibi ergen boku, sidiği, adet kanı ve menisi kokan İĞRENÇ festivallerinin BİR ADET alternatifi olsa ne olurdu HA? NE OLURDU? 2 kuruş fazla kazanıcam diye ölmüş dedemizi mezardan çıkarıp ona da bilet satıcaksın amına koyim…

Ayrıca senin Çomar Fest‘lerinde eğlenmek için büyük bir samimiyetle ve iyi niyetle gelmiş Anadolu’nun cefakar ve fedakar gençleri zamanında senin fedailerin tarafından dayak yemedi mi LAN? Senin o Avel Fest‘ine seçtiğin kendin gibi çomar ve kraldan çok kralcı güvenlikçiler o çocukları darp etmedi mi? O çocukları mağdur duruma sokup onların tüm zevkinin içine SIÇMADI MI? Ha sıçmadı mı? CEVAP VER LAN! Sana yazıklar olsun…

Umut Kuzey

Hayır, her şeyi geçtik gerek Zilyon Fest’te gerekse Avel Fest’te bir tane bile PREZERVATİF standı yok ULAN! 1 tane LAN 1, 1 SADECE 1 tane bile yok! Bir insan bu kadar mı bir ülkenin sağlığını önemsemez, gençleri iyi şeylere teşvik etmez…

Zaten bu müzmin otuzbircilerle ve abazalarla dolu BOK kokulu festivallerinde sevişen 1 ya da 2 (yanlışlıkla katılmış) şahıs vardır. Onların da sağlıklı cinsel ilişkilerine destek olmak, ülkedeki HIV ve HPV oranını düşürmek ve bunun için tüm yüreğinle mücadele ortaya koymak yerine NEDEN gencecik insanları tehlikeli sulara sürüklüyosun AMCIK HERİF SENİ? İlla herkes HIV-, HIV+, AIDS, HPV olsun, herkes rahim ağzı, testis derisi kanseri olsun ÖLSÜN GEBERSİN Mİ İSTİYORSUN LAN? Tüm gençliğin bağışıklığı çöksün, akyuvarları yok olsun, ülkece ağzımızda beyaz tül ağızlıkla mı gezelim yani amına koyim? Neyse…

Senin 2 tuvaletle ve 3 duşla 96318753 kişilik festivaller verme haysiyetsizliğinde bir şahıs olduğunu Rotting Scene ailesi olarak çok iyi bildiğimiz için daha fazla sinirlenmek istemiyoruz.

Umut Kuzey

Senden açıklama beklediğimiz konular:

  1. Zamanında “Gezginfest’e katılan Zeytinli’ye katılamaz” gibi bok kokulu bir açıklamandan sonra sana SİKTİRİ ÇEKEN Duman’ı (baktın bilet satamıyosun) 2 katı kaşe teklifi vererek ve Duman abilerimize “götünüzü yiyem biz ettik siz etmeyin” çekerek tekrardan SİKE SİKE çağırmak zorunda kaldın mı? Kalmadın mı?
  2. Bulutsuzluk Özlemi solisti Nejat Yavaşoğulları’na konserlerde “ustam da ustam, ustam da ustam” diye yavşarken GÖTÜN KALKINCA Çomar Fest’inde Bulutsuzluk Özlemi çalarken şalterleri AMCIK gibi indirdin mi? İndirmedin mi? Al bu da kaynağı amına koyim: https://www.haberturk.com/magazin/fiskos/haber/559485-umut-kuzey-cilginligi-galeri
  3. Festivallerin hıyar ağası gibi “top benim oynatmam“cılık yaptığın ve kimsenin senin LEŞ sesine tahammül edememesine rağmen zamanında sana sahip çıkan ADAM gibi ADAM Hayko Cepkin’le festivalde sözde “star ışığın” sönmesin diye aynı gece çıkmayı reddedip kendini “headliner” olarak başka günlerde çıkarmaya çalıştın mı? Çalışmadın mı? Bu olaydan sonra korkak bir şekilde Hayko Cepkin’e Twitter’dan laf çakıp sonrasında tükürdüğünü yalamak zorunda kaldın mı? Kalmadın mı?
  4. Zilyon Fest Mersin’de Feridun Düzağaç sana “o kadar para alıyosun bi de üstüne şarj cihazları bile paralı böyle festival mi olur amına koyim?” dedikten sonra yine Hayko’ya dediğin gibi ona da karşıt bir şeyler sıçıp sıvayıp Feridun’dan siktiri yedin mi yemedin mi?
  5. Redd’te çalan Doğan Duru sana zamanında “yapacağın işi sikeyim” diye zılgıtı çekti mi? Çekmedi mi?
  6. Aylin Asım’ın onayı olmadan onun çalacağı günün grup listesini kendi sikinin keyfine göre belirleyip yayınladın mı? Yayınlamadın mı?

Götün YİYORSA yüreğin varsa cevap ver bunlara arslanım. Hadi bakalım…

Umut Kuzey

Sen ne sanatçısın, ne müzisyensin, ne organizatörsün… Sen var ya SEN tam bir tüccarsın, KOCA BİR TÜCCARCIKSIN! Sakın bir daha “rock”, “özgürlük” gibi kavramları kullanarak utanmadan gezdiğin üniversitelere adım dahi ATMA!

SAKIN bir daha diktatörlük yaparak herhangi bir grubun hakkını yemeye çalışma SAKIN! Sakın bir daha KekoFest, ZilyonFest ve ÇomarFest gibi iğrenç festivallerinle ülkedeki gençlerin bir nebzede olsa bu Ortadoğu bokunda eğlenmeye ve kendilerine var etmeye çalıştığı bu alanlara BULAŞMA!

ULAN! Rock’n Coke ne kadar eleştirilirse eleştirilsin en azından çorap ve bok kokusundan uzak ve insanların paralarının karşılıklarını doya doya aldıkları kapitalizmin kucağına büyük bir sevgiyle kendilerini atabildikleri bir festivaldi, cinsel devrimin ayak sesleriydi. ZilyonFest’te hem tüccar kafası hem de baklava desenli boka bulanmış çorap kokusu var. Biz sizin ağabalarınızı da çok iyi biliriz.

Çomaristan’ın göbeğinde Ortadoğu’nun kalbinde büyüyüp yetiştiğimiz için biz senin gibi çomarları, egoist ve çıkarcı diktatörleri çok iyi tanır ve biliriz. Bu sana ve senin âvarelerine karşı SON UYARIMIZ! İğrenç ellerinizi sanattan ve müzikten DERHAL ÇEKİN! Bu ülkeyi ve sahneyi sizin gibi LEŞ zihniyetlere ve despotlara bırakmayacağız arslanım. Seni ve benzer zihniyetlerdeki âvarelerini organizatör YAP-TIR-MA-YA-CA-ĞIZ! Bundan sonra herkes haddini bilsin. 21. yüzyılda tüm maskeler teker teker düştü. Egoizmin, despotluğun ve çomar diktatörlüğün hükümdarlığı sona erdi! Artık herkes ayağını denk alsın. Hadi yavrum hadi, herkes köyüne geri dönsün.

Diyelim ki U. K. ve âvarelerinin zaten ne mal olduğu ortada. FAKAT…

ULAN! Bütün bu olaylara ve despotçu diktatörlüğe rağmen sözde özgürlükçü, anarşist, insan haklarına saygılı, SJW takılan, sözde duyarlı amcık ağızlı SANATÇI/SEPETÇİ gavatlara ve tayfalara ne demeli?

Hâlen daha utanmadan “ne ayranım dökülsün ne de götüm sikilsin”cilikle alanlarda çalmaya ve rockstar’cılık oynamaya devam ediyorlar…

Hiç mi utanmanız yok?

Bir de neymiş “Neo-Beat Zeytinli ruhuymuş”, SİKTİRİN GİDİN.

SİK-Tİ-RİN Gİ-DİN! Zaten bu Neo-Beat’çi aveller hakkında bir malumatnameli reddiye yazacak olsak sinirden kendimizi sikmekten yazının sonunu getiremeyiz de neyse…

Hadi siktirin gidin şimdi.